Wirecard Mobil Ödeme Çözümü Nedir, Nasıl Kullanılır?

Birçok ödeme yöntemini sisteminde barındıran Wirecard, Mobil Ödeme Çözümü ile Türkiye’de bulunan 78 milyondan fazla telefona, alternatif bir ödeme sistemi sunmaktadır. Türkiye’de bu alanda liderliği bulunan Wirecard Mobil Ödeme Çözümü ile müşterileriniz hiçbir özel bilgiyi vermeden, sadece cep telefonları ile alışverişlerini yapabilirler. 2 kurgudan oluşan çözüm ile müşterileriniz; faturalı hat sahipleri faturalarına yansıtılarak, faturasız hat sahipleri ise bakiyelerinden düşülerek ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Wirecard Mobil Ödeme Çözümü 2 farklı kurgu ile çalışmaktadır.

1. ONLINE ÖDEME
Müşterilerinizin web sitenizde satın almak istediği ürün için web sitesindeki belirtilen alana GSM numarasını girip telefonlarına gelen onay SMS’ine “EVET” yazarak cevaplaması
2. SMS-KEYWORD
Müşterilerinizin web sitenizdeki satın almak istediği ürün için belirlenen ürün kodunu web sitesindeki belirtilen kısa numaraya kısa mesaj yollayıp telefonlarına gelen SMS’i onaylaması
Entegrasyon
Wirecard Mobil Ödeme ile tek entegrasyonda tüm operatörlerden ödeme almaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken başvur butonuna tıklayarak işlemlerinizi başlatmanız! Başvurunuz onaylandıktan sonra Geliştirici sayfamızda bulunan Entegrasyon Sihirbazı ile kurgunuza uygun entegrasyonunuzu başlatabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular

Wirecard Mobil Ödeme Çözümü için sektörlere özel olarak belirlenmiş aylık işlem limitleri vardır. Ayrıca her operatörün müşterilerine belirlediği ödeme limitleri vardır. Daha detaylı bilgi için başvurunuz ya da iletişime geçiniz.

Müşterinin üründen/hizmetten memnun kalmadığı durumlarda iade yapabilirsiniz.

Wirecard Mobil Ödeme SMS atabilen/alabilen tüm cep telefonları ile uyumludur. Müşterinizin mobil ödeme işlemi yapabilmesi için, kendi operatörü ile görüşerek hattının mobil ödemeye açık olduğuna emin olması gerekir.

Online olarak satılması yasak olmayan ürünleri satan ya da hizmetleri veren, web-sitesi hali hazırda açık olan her firma gerekli operatör onaylarını aldıktan sonra mobil ödeme hizmetinden faydalanabilir.

FİYATLANDIRMA
Ücretsiz Kurulum! Sabit ve yıllık ücretler yok!
Şirketinize uygun komisyon oranları ile çalışmaya hemen başlayın!