5
KITA
16
ÜLKE
24.000+
ÜYE İŞYERİ

Lider Ödeme Sağlayıcı

Türkiye’de tüm GSM operatörlerinin 1 numaralı iş ortağı ve mobil ödeme lideri olan Mikro Ödeme/3PAY, 2014 Kasım ayında Wirecard AG’nin tamamını satın almasıyla Wirecard Türkiye olmuştur. Piyasadaki 17 yıllık tecrübesiyle, Wirecard AG çevrimdışı, çevrim içi veya mobil olarak 25.000'den fazla müşteriye, son teknoloji ödeme hizmetleri sunmakta ve müşterilerin kendi uluslararası ödeme stratejilerini geliştirmelerine destek olmaktadır.

Frankfurt Borsa’sında işlem gören ilk 30 teknoloji şirketinden biri olan ve müşterilerine birçok farklı ödeme yöntemini uçtan uca hizmet olarak sunan Wirecard AG bünyesine katılan Wirecard Türkiye de, mobil ödeme pazarındaki liderliğine, ödemeyle ilgili son kullanıcının ihtiyaç duyduğu her alanda yeni çözüm ve ürünler eklemiş ve böylece kredi kartı ve son teknolojiler pazarına da girmiştir. Artık son kullanıcının ödeme yaptığı her an ve her mecrada müşteriye dokunabilmek amacıyla hareket etmektedir. Sunulan ödeme çözümleri telefon ya da internet siteleriyle sınırlı kalmamaktadır.

Wirecard AG, şirketlerin tüm satış kanallarından elektronik ödeme alabilmelerine yardımcı olmaktadır. Küresel çok kanallı platform, sahtekârlık önleme çözümlerinin yanı sıra uluslararası ödeme kabul ve yöntemlerini bir arada sunmaktadır. Kart veya mobil ödeme çözümü yöntemiyle kendi ödeme araçlarını oluşturma söz konusu olduğunda, Wirecard şirketlere kart ve hesap ürünleri için gerekli ruhsatların tanzimi dâhil tam teşekküllü bir altyapı sunmaktadır. Mastercard ve Visa iş ortağı olan Wirecard Türkiye, BDDK E-Para ve Ödeme lisansına sahiptir.

Yazılım ve BT uzmanı olarak, Wirecard yenilikçi ödeme teknolojileri ile portföyünü sürekli genişletiyor.

  • 200 uluslararası ödeme ağı
  • 24.000 müşteri
  • 120 para birimi
  • 3.500 çalışan
  • 200'den fazla uluslararası ödeme ağına bağlantı (bankalar, ödeme çözümleri, kart ağları)

TÜRKİYE'NİN ÖDÜLLÜ ONLINE ÖDEME FİRMASI

Wirecard Türkiye, teknolojinin en prestijli ödüllerinden Red Herring Global Top 100 başta olmak üzere Mobil operatörlerin iş ortaklığı program ödüllerine çok sayıda ödüle layık görüldü