Lider ödeme Sağlayıcı

 

 

Türkiye’de tüm GSM operatörlerinin 1 numaralı iş ortağı ve mobil ödeme lideri olan Mikro Ödeme/3PAY, 2014 Kasım ayında Wirecard AG’nin tamamını satın almasıyla Wirecard Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. olmuştur.

Bu tarihten itibaren hizmet ağını geliştirmeye devam eden Wirecard, alanında en geniş ödeme lisansı olan Merkez Bankası E-para ve Ödeme lisansıyla faaliyet göstermektedir. e-Para, Mobil Ödeme ve Sanal POS çözümleriyle işyerlerinin farklı ihtiyaçlarına 360 derece çözümler sunan kuruluş, finansal teknolojiler alanında deneyimli ekibi ile iş yerlerinin online ödemeler alanında stratejik iş ortağı olmayı hedeflemektedir.

5 kıta
26 ülke
5300 çalışan

Wirecard AG, tüm satış kanallarından online ödeme alabilmenizi sağlayan çözümler sağlar.

Piyasadaki 1999 yılından bu yana edindiği tecrübesiyle dünyanın finansal teknolojiler alanında en hızlı büyüyen dijital platformlarından biri olan Wirecard AG, 26 ülkede, 200'den fazla ödeme çözümü 30'dan fazla para birimiyle hizmet vermektedir.

Çevrim dışı, çevrim içi veya mobil olarak 279.000'den fazla müşteriye, son teknoloji ödeme hizmetleri sunmakta ve müşterilerin kendi uluslararası ödeme stratejilerini geliştirmelerine destek olmaktadır. Wirecard AG hisseleri Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmektedir (DAX ve TecDAX, ISINDE0007472060).